ładowanie

Uwaga! Działanie zostało zakończone.

Zapraszamy wkrótce do nowych projektów!

Witamy w centrum bezpłatnych tłumaczeń ustnych i pisemnych dla uchodźców z Ukrainy!

Kto może skorzystać ze wsparcia? (zasady)

Z usług centrum skorzystac mogą uchodźcy z Ukrainy, którzy przybyli do Polski po 24 lutego 2022 r. (posiadający status ochorny tymczasowej).

Tłumaczenia ustne i pisemne mogą dotyczyć wyłącznie spraw związanych z legalizacją pobytu i adaptacją do życia w Polsce. 

Tłumaczenia ustne i pisemne - zwykłe są realizowane przez pracowników niniejszego projektu. Natomiast część tłumaczeń specjalistycznych (w tym przysięgłych) jest realizowana przy współpracy z biurami tłumaczeń i tłumaczami przysięgłymi. 

Języki tłumaczeń: ukraiński / polski (w uzasadnionych przypadkach rosyjski i angielski).

Terminy realizacji: ustalane indywidualnie - w zależności od rodzaju tłumaczenia.

Limity: ze względu na bardzo duże zainteresowanie ustalono ograniczenia dot. jednej osoby tj. do 10 stron dokumentów w przypadku tłumaczeń pisemnych i 1 godzina w przypadku ustnych (ew. zmiany reguł tylko w uzasadnionych przypadkach).

Jak i gdzie zgłaszać się po pomoc?

Wsparcie udzielane jest wyłącznie osobom, które zarejestrowały się do projektu i wypełniły deklarację uczestnictwa w Punkcie Informacyjnym dla Cudzoziemców w Kielcach.

KROK 1
Umów wizytę w Punkcie Informacyjnym dla Cudzoziemców w Kielcach poprzez telefon +48789051963, lub e-mail: info@2023.inteuro.info

KROK 2
Podczas wizyty w Punkcie wypełnij deklarację uczestnictwa w projekcie.

KROK 3
Skorzystaj z pomocy podczas wizyty lub złoż formularz zamówienia na tłumaczenia ON-LINE.

 

Projekt „Świętokrzyskie - dobre sąsiedztwo dla Ukrainy" współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji „Bezpieczna przystań”

Radio internetowe
UWAGA! Przeglądasz wersję archiwalną 2023