ładowanie
Spotkanie z ukraińskim pisarzem, Maksem Kidrukiem, w Kielcach

W dniu 26 października 2023 roku Kielce stały się miejscem wyjątkowego wydarzenia dla miłośników literatury.

W biurze Stowarzyszenia Integraja Europa-Wschód miało miejsce spotkanie z wybitnym ukraińskim pisarzem Maksem Kidrukiem. Spotkanie to było okazją do bliższego zapoznania się z autorem i jego najnowszą powieścią "Kolonia"

Maks Kidruk, znany i ceniony twórca, jest autorem wielu docenianych dzieł literackich. Jego najnowsza książka - "Kolonia", wzbudziła ogromne zainteresowanie czytelników.

Nie zabrakło również okazji do zakupu książek autora. Warto dodać, że spotkanie to zostało zorganizowane w ramach charytatywnej trasy po Europie. Całe środki zgromadzone z zakupu książek trafią do sztabu pomocy humanitarnej „Angar”. Pisarz udostępnił swoje dzieła, które ochoczo podpisywał dla swoich fanów, co uczyniło te egzemplarze jeszcze bardziej wyjątkowymi. Ponadto, by uczestnicy spotkania mogli jeszcze bardziej uczcić tę wyjątkową okazję, było możliwe zrobienie sobie zdjęcia z pisarzem. Moment, kiedy miłośnicy literatury mogli pozować obok swojego ulubionego autora, dostarczył niezapomnianych wspomnień.

Spotkanie z Maksem Kidrukiem w Kielcach to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników literatury. To moment, w którym literatura łączy ludzi, a autor dzieli się swoją pasją i wiedzą z czytelnikami. Dla uczestników to nie tylko okazja do poznania autora, ale także inspiracja do dalszego czytania i tworzenia. Spotkanie z Maksem Kidrukiem w świętokrzyskim województwie to wydarzenie, które na pewno pozostawiło wiele pięknych wspomnień i zachęciło do dalszej eksploracji literatury tego utalentowanego pisarza.

Radio internetowe
UWAGA! Przeglądasz wersję archiwalną 2023